MARQUETTE CLASSIQUE  in Kasteel Marquette  te Heemskerk (Noord-Holland)
Zondag 18 November
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: Katerina Verbovskaya, piano
   

Rivierenland Klassiek in Stroomhuis Neerijnen te Neerijnen
Zondag 18 November
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: 3 Finalisten
   

Kasteel Maurick DinerConcert in Kasteel Maurick te Vught
Dinsdag 20 November
Aanvang 18:30 uur
Optreden van: Ketevan Sharumashvili, piano
   

Klassiek in de Ruchte in Theater de Ruchte te Someren
Zondag 25 November
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: Duo Danielle Daoukayeva, viool & Gulmira Issabekova, piano
   

Utopia Klassiek in De Voorste Venne te Drunen
Zondag 25 November
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: Katerina Verbovskaya, piano
   

Vught Klassiek in Landgoed Huize Bergen te Vught
Zondag 25 November
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: 3 Finalisten
   

Ulvenhart DinerConcert in Landgoed Ulvenhout te Ulvenhout
Donderdag 29 November
Aanvang 18:30 uur
Optreden van: Sofia Vasheruk, Aleksandra Kaspera, cello
   

'Koffie bij de Piano'  in Theater aan de Parade te 's-Hertogenbosch
Zondag 2 December
Aanvang 11:30 uur
Optreden van: Ben Weishaupt, piano
   

Geertruidenberg Klassiek  in Geertruidskerk te Geertruidenberg
Zondag 2 December
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: 3 Finalisten
   

Guldenberg Klassiek in Hotel Guldenberg te Helvoirt
Zondag 9 December
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: Duo Danielle Daoukayeva, viool & Gulmira Issabekova, piano
   

Kanjers in de Leest in De Leest: Kanjers in de Leest te Waalwijk
Zondag 9 December
Aanvang 11:30 uur
Optreden van: Sergi Pacheco Portalés, piano
   

Ulvenhart Klassiek  in Landgoed Ulvenhart te Ulvenhout
Zondag 9 December
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: Duo Danielle Daoukayeva, viool & Gulmira Issabekova, piano
   

MARQUETTE CLASSIQUE  in Kasteel Marquette  te Heemskerk (Noord-Holland)
Zondag 16 December
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: Joost Willemze, harp
   

Ulvenhart DinerConcert in Landgoed Ulvenhout te Ulvenhout
Donderdag 27 December
Aanvang 18:30 uur
Optreden van: Katerina Verbovskaya, piano
   

'Koffie bij de Piano'  in Theater aan de Parade te 's-Hertogenbosch
Zondag 6 Januari
Aanvang 11:30 uur
Optreden van: Alexandra Kaptein, piano
   

Guldenberg Klassiek in Hotel Guldenberg te Helvoirt
Zondag 13 Januari
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: BRESLER KWARTET
   

Ulvenhart Klassiek  in Landgoed Ulvenhart te Ulvenhout
Zondag 13 Januari
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: BRESLER KWARTET
   

Kasteel Maurick DinerConcert in Kasteel Maurick te Vught
Dinsdag 15 Januari
Aanvang 18:30 uur
Optreden van: Musici zie datum
   

Klassiek in de Ruchte in Theater de Ruchte te Someren
Zondag 20 Januari
Aanvang 11:00 uur
Optreden van: BRESLER KWARTET
   

Vught Klassiek in Landgoed Huize Bergen te Vught
Zondag 27 Januari
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: Mateo Barbagelata, piano & Pablo Alonso, piano
   

Geertruidenberg Klassiek  in Geertruidskerk te Geertruidenberg
Zondag 3 Februari
Aanvang 15:00 uur
Optreden van: Duo Pál Lázsló Szomora, viool & Anastasia Kozhushko, piano